Asa Aydınlatma, Asa, Aydınlatma

Asa Aydınlatma ile indirimli LED sezonu başlıyor!

Kaliteli şerit LED ve panel LED’in adresi Asa Aydınlatma’da yeni dönem kampanyaları başlıyor!

şerit LED ürünlerinde %40’a varan indirimlerle Asa Aydınlatma müşterilerini düşünüyor, yeni ürünler yolda! Sürekli ürün yelpazesini genişletmek için çalışan Asa Aydınlatma, ürünlerini paketlerken büyük titizlikle çalışıyor. Şimdi 100 lira ve üstü alışverişlerinizde kargo bedava!

Asa Aydınlatma müşterilerinin hizmetinde!

yeni sezonda iç mekan aydınlatmalarında %40’a varan indirimlerin yanı sıra, taksitlendirme seçeneğiniz de bulunuyor. Asa Aydınlatma ile, kaliteli ürünler ve ucuzluk birleşiyor, müşteri memnuniyeti göklere çıkıyor. Kaliteli ürünleriyle müşterilerine yakınlaşıyor, onların sesine kulak veriyor. Her hafta farklı bir indirimle müşterilerinin yüzünü güldürüyor, özel fiyatlar ile her müşteriyi baş tacı olarak görüyor.

Asa aydınlatma ile teknolojik alışveriş!

E – Ticaret sektörünün ülkemizde gelişip oturmasını yakından takip eden Asa Aydınlatma, Teknolojinin nimetlerini müşterilei için iyi hizmete çevirmeye devam ediyor. 256 bit SSL güvenliği ile ödeme bilgilerinizi güvenle aktarıp, aynı gün kargolayarak, müşteri memnuniyetini el üstünde tutuyor. Taksit seçenekleriyle müşterinin cebini düşünüyor.

E ticaret; İktisadi işbirliği ve Kalkınma Teşkilatına göreyse E ticaret; Sayısallaştırılmış yazılı metin, ses ve görüntünün işlenmesi ve iletilmesine dayanan kişileri ve kurumları ilgilendiren tüm ticari işlemlerdir. İnternet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde sanal  veya gerçek ürünleri para karşılığında satın alması işlemini ve internet üzerinden ticaret yapma faaliyetini anlatan bir terimdir.

E ticaretin kurumlara sağladığı imkanlar nelerdir?

 

1. Elektronik ticaret sistemi arkasında kurulacak bilgisayar sistemi ile stok takibi daha etkin bir şekilde yapılır, stok maliyetleri azalır.

2. Ulusal ve uluslararası ticaretin çok daha hızlı güvenilir ve ayrıntılı olarak izlenmesiyle iç ve dış ticaret politikalarının daha sağlıklı bir şekilde belirlenmesini, ticari faaliyetlerin tabana yayılarak, ticaretin geliştirilmesini ve küreselleştirilmesini, uluslararası ticaretten daha fazla pay alınmasını sağlar.

3. Hizmet sektörünün ticaretin içinde direk yer alıyor olması, tüketici için daha verimli ve etkili müşteri servisi sağlar.

4. Satış ve stok bilgilerinin kesinliği, üretimin planlamasını ve ihtiyaçların belirlenmesini kolaylaştıracağından, üretimin verimi artar, süresi azalır.

5. Rekabet piyasa fiyatlarını mümkün olduğunca aşağıya çeker, tüketici açısından daha ucuz, kaliteli ve sürekli mal tedariki imkanı doğar.

6. Pazaryeri tüm dünyaya açıldığı için doğal olarak rekabet artar. Bunun sonucu olarak satın alma maliyetleri düşer.

7. İşletme için maksimum faydanın hesaplanması ile gereksiz harcamalara son verilir. Satış, pazarlama ve dağıttım maliyetleri azalır.

8. tüketici pazarda çok değişik ürünlerle ve fiyatlarla karşılaştığı için aktif alıcı durumundadır. Tüketici talebi uygun fiyatlar dolayısıyla yükselir.

9. Bilgi ve iletişim teknolojileri kullanıldığı için daha güvenli ve hızlı bilgi değişimini, etkin bir şekilde ürünlerin tanıtılmasını, pazar taleplerindeki değişimlere hızla uyumu sağlar.

10. İşlemlerin çok kısa bir sürede tamamlanması ile ilgili bilgi tekrarı önlenir ve ticaretin kolaylaştırılması, etkinleştirilmesi sağlanır.

11. Global bir ortamda fiyatların kolay dalgalanmayacağı düşünülürse, fiyat dalgalanmalarından doğan enflasyon üzerinde azaltıcı etkisi olur.

Facebook sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın!

Yorum Yap