Asa Aydınlatma, Forlife ürünleri

Kaliteli ve Dayanıklı Forlife ürünleri, Asa Aydınlatma güvencesi ile hizmetinizde!

Çok sayıda LED(Light Emitting Diode) birleştirilmesiyle oluşturulan ışık kaynağı dekorasyon ürünlerine LED panel veya LED armatür denir. Asa Aydınlatma‘nın geniş ürün yelpazesi içinde, Forlife LED panel, şerit LED ve LED armatür ürünleri oldukça büyük bir yer kaplamaktadır. Forlife ürünleri müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilir. Zira kaliteli üretimindeki dayanıklı yapısıyla forlife ürünleri, uzun yıllar kullanılmaya uygundur.

LED Bazlı Armatürlerde en yüksek verimlilik ve en uzun kullanım için armatür tasarımında ve imalatında ele alınması gereken, elektronik, optik, termal ve elektromekanik yapılar bulunmaktadır. Bu özelliklerin armatürde optimize edilmesi gerekmektedir.

Değişik montaj tiplerinde üretilen LED lambalar birleştirilerek veya tek tek kullanılarak çok canlı ve parlak renklere sahip aydınlatma elemanları üretilmektedir. Çok sayıda ışık yayan diyotun seri paralel guruplar halinde birleştirilerek yüksek ışık veren LED lambalar oluşturulmuştur. Seri paralel guruplar haline getirilerek 5 V DC`den 220 V AC`ye kadar istenen voltajda çalışmaları sağlanabilir.  Şeffaf görünümlüdürler renkleri ürettikleri ışıktadır. Belirli renklerde üretildikleri gibi, her LED lambalar iki (bi Color) renkli veya üç (RGB / KYM (Kırmızı, Yeşi, Mavi)) renkli olarak da üretilirler. Sadece belirlenen (dalga boyunda) renkleri ürettiklerinden her hangi bir filtre gerekmezler. Bu özelliklerinden dolayı üretilmiş en verimli ışık üreticileridir. DMX kontrol sistemi ve özel tasarlanmış sürücü devreleri ile renk değişimleri 16 milyon renge kadar mümkündür, ışık seviyeleri istenildiği şekilde ayarlanabilir. Bu özellikleriyle LED lambalar tam bir elektronik aydınlatma elemanıdır.

LED Panelleri her iç mekanda ortamın aydınlatması amacıyla rahatlıkla kullanabilmektedir. LED Panel aydınlatma ürünleri farklı renk ve boyut seçenekleriyle kullanıcılara geniş ürün yelpazesi sunulmaktadır. Montaj konusunda LED Panel aydınlatma ürünleri kullanıcı dostudur.

Yorum Yap